Uitslagen

 

zaterdag 14 juli 2018 Wervik

Uitslag:
1. Jan Sjoerd de Vries uit Sneek
2. Joris Goens uit Veurne
3. Rein Mulder uit Hindeloopen en Marco v Avermaete uit Phillipine

Foto’s: https://www.facebook.com/pg/nationaaltabaksmuseum/photos/?tab=album&album_id=1018368091666135

 

zaterdag 31maart 2018 Kampen

Uitslag:

1. Bertus Krabbe, Kampen

2. Rein Mulder, Hindeloopen

3. Jan Sjoerd de Vries, Sneek

 

Bekijk hier de foto’s van 2017.

 

zaterdag 14 oktober 2017 Hattem

Uitslag:

1. Harm de Vries, Ijlst

2. Rein Mulder, Hindeloopen

3. Frans van den Bos, Hattem

 

zaterdag 30 september Elburg

Uitslag:

1. Rein Mulder, Hindeloopen

2. Marco van de Avermaete, Phillipine

3. Jan Prins, Graft – De Rijp

 

zaterdag 23 september Zandvoort

Uitslag:

1. Marco van de Avermaete, Phillipine

2. Harm de Vries, Ijlst

3. Jan Prins, Graft / de Rijp

zaterdag 9 september Oirschot

Uitslag:

1. Rein Mulder, Hindeloopen

2. Harm de Vries, Ijlst

3. Marco van de Avermaete, Phillipine

 

zaterdag 2 september 2017 Hindeloopen

Uitslag:

1. Rein Mulder, Hindeloopen

2. Jan Sjoerd de Vries, Sneek

3. Wim de Smit, Borsele / Nisse

 

zaterdag 17 juni 2017 Kampen

Uitslag:

1. Peter Vader, Zwolle

2. Harm de Vries, Ijlst

3. Rein Mulder, Hindeloopen

 

2016

vrijdag 5 augustus 2016 Appingedam

Uitslag:

1. Rein Mulder, Hindelopen

2. Gerard Vercauteren, Temse / B

3. Henk Perdok, Appingedam

 

zondag 28 augustus 2016 Beveren / Be

Uitslag:

1. Jan Sjoerd de Vries, Sneek

2. Gerard Vercauteren, Temse / B

3. Bertus Krabbe, Kampen

 

zaterdag 10 september 2016 Hattem

Uitslag:

1. Jan Sjoerd de Vries, Sneek

2. Terry Ford uit Engeland

3. Marco van de Avermaete, Phillipine

 

zaterdag 24 september 2016 Zandvoort

Uitslag:

1. Jan Sjoerd de Vries uit Sneek

2. Rein Mulder uit Hindelopen

3. Harm de Vries uit IJlst

 

Hulst 29 oktober 2016

Uitslag:

1.  Rein Mulder uit Hindeloopen

2. Marco van de Avermaete uit Philippine

3. Piet Schuijn uit Hattem

 

Sneek 18 december 2016

De uitslag in Sneek:

1. Jan Sjoerd de Vries, Sneek

2. Rein Mulder, Hindeloopen

3. Harm de Vries, IJlst

Dit is tevens de eindstand in 2016 voor het kampioenschap der Lage Landen en Nederland.