Geen categorie

Uitslagen

zaterdag 31maart 2018 Kampen

Uitslag:

1. Bertus Krabbe, Kampen

2. Rein Mulder, Hindeloopen

3. Jan Sjoerd de Vries, Sneek

 

zaterdag 14 oktober 2017 Hattem

Uitslag:

1. Harm de Vries, Ijlst

2. Rein Mulder, Hindeloopen

3. Frans van den Bos, Hattem

 

zaterdag 30 september Elburg

Uitslag:

1. Rein Mulder, Hindeloopen

2. Marco van de Avermaete, Phillipine

3. Jan Prins, Graft – De Rijp

 

zaterdag 23 september Zandvoort

Uitslag:

1. Marco van de Avermaete, Phillipine

2. Harm de Vries, Ijlst

3. Jan Prins, Graft / de Rijp

 

zaterdag 9 september Oirschot

Uitslag:

1. Rein Mulder, Hindeloopen

2. Harm de Vries, Ijlst

3. Marco van de Avermaete, Phillipine

 

zaterdag 2 september 2017 Hindeloopen

Uitslag:

1. Rein Mulder, Hindeloopen

2. Jan Sjoerd de Vries, Sneek

3. Wim de Smit, Borsele / Nisse

 

zaterdag 17 juni 2017 Kampen

Uitslag:

1. Peter Vader, Zwolle

2. Harm de Vries, Ijlst

3. Rein Mulder, Hindeloopen

 

2016

vrijdag 5 augustus 2016 Appingedam

Uitslag:

1. Rein Mulder, Hindelopen

2. Gerard Vercauteren, Temse / B

3. Henk Perdok, Appingedam

 

zondag 28 augustus 2016 Beveren / Be

Uitslag:

1. Jan Sjoerd de Vries, Sneek

2. Gerard Vercauteren, Temse / B

3. Bertus Krabbe, Kampen

 

zaterdag 10 september 2016 Hattem

Uitslag:

1. Jan Sjoerd de Vries, Sneek

2. Terry Ford uit Engeland

3. Marco van de Avermaete, Phillipine

 

zaterdag 24 september 2016 Zandvoort

Uitslag:

1. Jan Sjoerd de Vries uit Sneek

2. Rein Mulder uit Hindelopen

3. Harm de Vries uit IJlst

 

Hulst 29 oktober 2016

Uitslag:

1.  Rein Mulder uit Hindeloopen

2. Marco van de Avermaete uit Philippine

3. Piet Schuijn uit Hattem

 

Sneek 18 december 2016

De uitslag in Sneek:

1. Jan Sjoerd de Vries, Sneek

2. Rein Mulder, Hindeloopen

3. Harm de Vries, IJlst

Dit is tevens de eindstand in 2016 voor het kampioenschap der Lage Landen en Nederland.

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *