U gebruikt een verouderde browser. Wij raden u aan een upgrade van uw browser uit te voeren naar de meest recente versie.

Concoursen 2016

 

Voor 2016 zijn, onder voor behoud, de volgende concoursen ingepland:

    

vrijdag 5 augustus 2016                                Appingedam         Uitslag:

                                                                                                                1. Rein Mulder, Hindelopen

                                                                                                                2. Gerard Vercauteren, Temse / B

                                                                                                                3. Henk Perdok, Appingedam                                                                   

                                                                                                            

zondag 28 augustus 2016                            Beveren / Be        Uitslag:

                                                                                                                1. Jan Sjoerd de Vries, Sneek

                                                                                                                2. Gerard Vercauteren, Temse / B

                                                                                                                3. Bertus Krabbe, Kampen

                                                                                

zaterdag 10 september 2016                        Hattem                   Uitslag:

                                                                                                                1. Jan Sjoerd de Vries, Sneek

                                                                                                                2. Terry Ford uit Engeland

                                                                                                                3. Marco van de Avermaete, Phillipine

                                                                                 

zaterdag 24 september 2016                     Zandvoort                Uitslag:

                                                                                                               1. Jan Sjoerd de Vries uit Sneek

                                                                                                              2. Rein Mulder uit Hindelopen

                                                                                                               3. Harm de Vries uit IJlst

 

zaterdag 29 oktober 2016                            Hulst                     Uitslag:

                                                                                                                                                          1.  Rein Mulder uit Hindeloopen

                                                                                                               2. Marco van de Avermaete uit Phillipine

                                                                                                               3. Piet Schuijn uit Hattem

 

zondag 18 december 2016                            Sneek                    NIEUW!